OSIĄGNIĘCIA rok szk. 2017/2018

OSIĄGNIĘCIA rok szk. 2017/2018

1. Uzyskanie tytułu LAUREATA konkursu przedmiotowego z języka angielskiego Marlena Żegleń (kl. 6a) opiekun pani Magdalena Kozek;
2. Uzyskanie  tytułu FINALISTY konkursów organizowanych przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty w Rzeszowie:

  • w konkursie przedmiotowym języka angielskiego dla szkół podstawowych: Julia Kozińska (kl. 7b) – opiekun pani Magdalena Kozek;
  • w konkursie przedmiotowym z matematyki dla uczniów gimnazjum: Jędrzej Sieroń (kl. IIIb) i Michał Kobiera (kl. IIIb) – opiekun pani Elżbieta Bokota;
  • w konkursie przedmiotowym z geografii dla uczniów gimnazjum: Jędrzej Sieroń (kl. IIIb) – opiekun pani Anna Ochał;
  • w konkursie przedmiotowym z historii dla uczniów gimnazjum: Emilia Zatorska (kl. IIc) – opiekun pani Barbara Kiebała;
  • w konkursie przedmiotowym języka  angielskiego dla uczniów gimnazjum: Aleksandra Filipek (kl. IIIa) – opiekun pani Magdalena Kopala;

3. II miejsce w finale centralnym w Wadowicach i I miejsce na Podkarpaciu w Ogólnopolskim Młodzieżowym Turnieju Turystyczno  – Krajoznawczym PTTK – Michał Kobiera, Kacper Kojder, Jędrzej Sieroń. Opiekun Pani Elżbieta Bokota

4. I miejsce i złoty medal w finale Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Drużynowych Biegach Przełajowych oraz III miejsce i brązowy medal w Sztafetowych Biegach Przełajowych – opiekun Grzegorz Róg.

5. IV miejsce w eliminacjach wojewódzkim Ogólnopolskim Młodzieżowym Turnieju Turystyczno  – Krajoznawczym PTTK – Gabriela Strzałka, Oliwia Siuta,  Michał Kojder,  Opiekun Małgorzata Sąsiadek.

6.Tytuł laureata Ogólnopolskiego Konkursu Mitologicznego „Olimpus”:

 – Julia Pietkiewicz (kl.5a) – opiekun Ewa Wośko,
– Aleksandra Bizoń  (kl.6a) – opiekun Małgorzata Wojtanowicz,
– Oliwia Siuta (kl.6a) – opiekun Małgorzata Wojtanowicz

7.Tytuł laureata Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej z Matematyki – Michał Kobiera (kl. III gimnazjum) – opiekun Elżbieta Bokota.

8.Tytuł laureata Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej z Matematyki – Klaudiusz Fryz (kl. IV) – opiekun Zofia Stasik.

9. Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny” :

Antonina Rojek kl. 2b – opiekun Maria Sąsiadek;
Ksawery Bykowski kl. IIc – opiekun Anna Gawlik

10. Jakub Kobiera ­ uczeń klasy 7c Tytuł Wielkiego Mistrza Gry „7 – Obrona Lwowa” w I Ogólnopolskim Turnieju Gwieździstej Gwiazdy organizowanej pod patronatem Ministra Edukacji Narodowej i Ministra Obrony Narodowej

11. Finaliści I Ogólnopolskiego Turnieju Gwiaździstej Eskadry organizowanej pod patronatem Ministra Edukacji Narodowej i Ministra Obrony Narodowej w Kazimierzu Dolnym i Dęblinie: Elżbieta Drzymała (7c), Wiktoria Hendzel (7c), Jakub Kobiera (7c), Michał Kobiera (IIIb), Kacper Kojder (IIIb), Jędrzej Sieroń (IIIb)  – opiekun pani Alicja Ziobro.

12. W konkursie Programu 1 Polskiego Radia „Choinki Jedynki”:

  • nagroda dla Karoliny Siorek (kl. 7a);
  • wyróżnienie: Gabriela Kontrabecka (kl. 4a), Gabriela Róg (kl. 4a);
  • nagroda specjalna: Amelia Ziajor (kl. 4b).

Prace uczennic wykonane pod czujnym okiem pani Haliny Olechowskiej – Cwanek i licytowane na antenie radiowej na rzecz fundacji Anny Dymnej „Mimo wszystko”.

13. W konkursie „Literatura i Dzieci” – „Dzień bez komputera”  organizowanym przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty w Rzeszowie w kategorii prac plastycznych nagroda dla ucznia klasy 6c Maksymiliana Chmielowca – opiekun pani Halina Olechowska  Cwanek.

14. II miejsce Kacper Kojder w powiatowym konkursie na prezentację multimedialną „Twórcy odrodzonego państwa polskiego” – opiekun Barbara Kiebała.

15. I miejsce Jędrzej Sieroń w Międzyszkolnym Turniej Gier Planszowych PENTAGO I TREXO – opiekun Alicja Ziobro

16. I miejsce Jakub Kobiera w Międzyszkolnym Turnieju Scrabble „Niepodległa…” –  opiekun Alicja Ziobro.

17. Nagroda specjalna ufundowana przez posła Wojciecha Buczaka w Wojewódzkim  Turnieju Poezji i Prozy  „Zawsze wierni” – Kacper Kojder, opiekun Danuta Bielecka.

Lista członków Szkolnego Koła Wolontariatu wyróżniających się w pracy na rzecz potrzebujących w roku szkolnym 2017/2018:

1. Mateusz Lisak kl. 7a
2. Karolina Porzuczek kl. 7b
3. Karolina Wanik kl. 7b
4.Antonina Laska kl. 7c
5.Jakub Kobiera kl. 7c
6.Karolina Ciszek kl. IIa
7.Emilia Sroka kl. IIIb
8.Inga Guzik kl. IIIb
9.Emilia Róg kl. IIIb
10.Wiktoria Sroka kl. IIIc
11. Paulina Kopala kl. IIIc
12.Jakub Wanik kl. IIIc
13.Roman Magdoń kl. IIIc

Comments are closed.
Zwiększ czcionkę