Laboratoria Przyszłości

Laboratoria Przyszłości

Laboratoria Przyszłości

Laboratoria Przyszłości to inicjatywa edukacyjna, której priorytetowym celem jest stworzenie nowoczesnej szkoły, w której zajęcia będą prowadzone w sposób ciekawy, angażujący uczniów oraz sprzyjający odkrywaniu ich talentów i rozwijaniu zainteresowań.

Zakupiono m. in. :

  • kamerę przenośną cyfrową wraz z akcesoriami,
  • statyw z akcesoriami,
  • Gimbal,
  • mikrofony,
  • aparat Canon wraz z akcesoriami,
  • mikser ALLEN&HEATH QU oraz rejestrator dźwięku,
  • przenośne kolumny, słuchawki oraz monitor studyjny.

Zakupiony sprzęt pozwoli poprzez zabawę rozwinąć umiejętności krytycznego myślenia, analizowania danych i rozwiązywania złożonych, rzeczywistych problemów. Szkoły zostały wyposażone w nowoczesny sprzęt, który uatrakcyjni zajęcia szkolne i pozwoli uczniom rozwijać swoje zainteresowania nie tylko na lekcjach techniki i w ramach innych obowiązkowych zajęć edukacyjnych, lecz także w ramach zajęć pozalekcyjnych, kół zainteresowań i innych form rozwiania umiejętności.

Sprzęt będzie wykorzystywany do prowadzenia zajęć kółka muzyczno – wokalnego „Kopernicus” oraz dziennikarskiego, w ramach, których będą nagrywane filmiki z wydarzeń szkolnych, wystawionych sztuk teatralnych, itp.

Uczniowie naszej szkoły wraz z opiekunami wykorzystali sprzętem zakupionym w ramach programu Laboratoria Przyszłości do poniższych przedsięwzięć:

Świąteczne kolędowanie:

#SZKOŁADOHYMNU:

Bezpieczne Wakacje 2022:

Jesteśmy ECO:

Dzień Patrona szkoły:

Spektakl „Czerwony Kapturek” przygotowany przez odział przedszkolny:

Dzień Babci i Dziadka przygotowany przez odział przedszkolny:

Rok Kopernikański – Urodziny Mikołaja Kopernika

Comments are closed.
Zwiększ czcionkę