Z POTRZEBY SERCA

Z POTRZEBY SERCA

Informujemy, że 23 listopada 2021 roku w Banku Spółdzielczym zostało udostępnione konto pomocnicze (dodatkowe) Parafii p.w. św. Urszuli Ledóchowskiej w Ropczycach z wyłącznym przeznaczeniem na pomoc poszkodowanej w pożarze Rodzinie naszych uczniów. Nad właściwym wykorzystaniem zebranych środków czuwał będzie powołany koordynator.

Dane niezbędne do przelewu:

Parafia Rzymskokatolicka pw. Urszuli Ledóchowskiej w Ropczycach,
 ul. Leśna 89, 39-100 Ropczyce

NR KONTA: 29 9171 0004 0020 7119 2000 0030

Potwierdzenie założenia konta przeznaczonego wyłącznie dla poszkodowanej Rodziny.

W imieniu Rodziny i naszym własnym serdecznie Państwu dziękujemy za okazane serce i wsparcie. Udowodnili Państwo, że warto być dobrym nie po to, by oczekiwać wdzięczności, ale po to by pokazywać innym i światu, że człowieczeństwo naprawdę istnieje.

Dobre uczynki to niewidzialne zawiasy we wrotach nieba” /Wiktor Hugo/, dlatego warto pomagać i za to WIELKIE SERCE – dziękujemy, a jednocześnie prosimy o dalsze wsparcie i hojne datki, by Rodzina mogła zamieszkać we własnym domu.


Z wyrazami szacunku i wdzięczności
Dyrekcja, Grono Pedagogiczne i Pracownicy SP1

Comments are closed.
Zwiększ czcionkę