Olimpiada Gier Podwórkowych

Olimpiada Gier Podwórkowych

Olimpiada Gier Podwórkowych

23 września uczniowie klas II c I III b wzięli udział w ,,Olimpiadzie Gier Podwórkowych” organizowanej przez  sieć Księgarni Nova oraz Miejską i Powiatową Bibliotekę Publiczną w Ropczycach. Honorowy patronat na imprezą objął Burmistrz Ropczyc- Bolesław Bujak.

W czasie Olimpiady dzieci miały okazję poznać gry i zabawy, w jakie bawili się ich rodzice i dziadkowie. Rozgrywki odbywały się w kilku kategoriach. Dziewczynki skakały ,,w gumę, grały w klasy ’” a chłopcy sprawnie radzili sobie z podbijaniem ,,Zośki” czy grą w kapsle. Dzieci nauczyły się jak złożyć z papieru grę ,,piekło- niebo” i jak kręcić hula-hop.

Chętnych do zabawy nie brakowało a najlepsi w każdej kategorii otrzymali nagrody.

Na zakończenie imprezy na uczestników czekała wielka niespodzianka, spotkanie z Kicią Kocią- bohaterką książek dla najmłodszych, kolorowe baloniki i słodkości.

Dzięki uczestnictwu w olimpiadzie dzieci mogły nauczyć się zdrowej rywalizacji i zasad fer-play.

Bardzo serdecznie dziękujemy organizatorom za zaproszenie i mile spędzone przedpołudnie.

Galeria…

Joanna Sąsiadek

Comments are closed.
Zwiększ czcionkę