Gratulacje za szczególne wyróżnienie!

Gratulacje za szczególne wyróżnienie!

W Liceum Ogólnokształcącym im. Tadeusza Kościuszki w Ropczycach odbyły się uroczystości związane z 100. rocznicą urodzin profesora Stanisława Viscardiego, wieloletniego nauczyciela fizyki i matematyki w ropczyckiej szkole.

W trakcie uroczystości zostały wręczone podziękowania dyrektorom, w tym naszej Pani Dyrektor Bożenie Rygiel oraz nauczycielom szkół podstawowych, których uczniowie są laureatami Powiatowego  Konkursu Matematycznego „VISCARDIUS”.

Pani Elżbieta Bokota – nauczycielka matematyki w naszej szkole jako jedyna otrzymała statuetkę w uznaniu za przygotowanie i sukcesy uczniów w konkursie.

Na przestrzeni kilku lat to nasi uczniowie najczęściej znajdowali się na podium.

Gratulujemy!!

Comments are closed.
Zwiększ czcionkę