GRATULUJEMY ABSOLWENTOM!

GRATULUJEMY ABSOLWENTOM!

Drodzy Absolwenci,
2 lipca br. poznaliście wyniki egzaminów zewnętrznych, dzisiaj odebraliście w szkole zaświadczenia i tym samym zakończyliście edukację podstawową. Gratulujemy Wam wyników! Jesteśmy z Was dumni! Dziękujemy Wam i Rodzicom za miłe słowa, wyrażaną wdzięczność i życzenia.
Przed Wami ostateczna decyzja wyboru szkoły ponadpodstawowej, złożenie wszystkich dokumentów i… ogromna radość, że wakacje, że czas wolny, że odpoczynek. Życzymy Wam jasnych, dobrych i mądrych dróg, trafnych wyborów, spełnienia marzeń… Oczywiście zapraszamy w odwiedziny, chętnie dowiemy się, co u Was!

I jeszcze raz zaśpiewajmy:

W drogę, żegnajcie wszyscy!
W drogę, już na mnie czas!
Dokąd poniosą oczy – w drogę!

W drogę, z bagażem zdarzeń,
Chociaż w kieszeni wiatr.
Może wspomnicie czasem – może…

Ref. Do przejścia mam tak wiele lat
Drogami, które ledwie znam.
Nim wpiszę je po stronie strat,
Swoją prawdę chciałbym znaleźć sam.

W drogę – bez drogowskazów.
W drogę – po własny los.
W drogę –
już czas!

Comments are closed.
Zwiększ czcionkę