ROZPOCZĘŁY SIĘ WAKACJE 2021!

ROZPOCZĘŁY SIĘ WAKACJE 2021!

Drodzy Uczniowie!

W piątek, 25 czerwca br. otrzymaliście świadectwa. Wszyscy zdaliście do następnej klasy. Jeszcze raz gratuluję promocji! W trudnym roku pandemii poradziliście sobie z pomocą Waszych Rodziców, Nauczycieli i Wychowawców.

Wszyscy jesteśmy bogatsi o nowe doświadczenia. Staliśmy się mądrzejsi i lepiej potrafimy docenić to, co mamy w życiu. Uświadomiliśmy sobie, jak wielką radość mogą nam dać zwykłe codzienne czynności w otoczeniu ludzi, których lubimy, cenimy i kochamy. 

Życzę wszystkim wspaniałych wakacji, w gronie rodziny, koleżanek i kolegów. Zapomnijcie o wszelkich troskach, wczesnych pobudkach, odrabianiu lekcji, przygotowaniach do testów czy sprawdzianów. Zamieńcie szkolne plecaki na plecaki turystyczne. Podręczniki i obowiązkowe lektury niech zastąpią książki czy e-booki, które naprawdę Was interesują. Komputer nie jest już potrzebny. Bierzcie rowery, deski, rolki, piłki, rakietki itp. i ruszajcie przed siebie – na wycieczki, boiska, place zabaw. Nie zapominajcie, by każdego dnia na nowo ładować akumulatory podczas spacerów, gier i zabaw, kąpieli słonecznych i wodnych, w górach, nad morzem czy jeziorem… Odpoczywajcie tak, jak lubicie i jak potrzebujecie.

Udanego i bezpiecznego wypoczynku!

Zasady

Bożena Rygiel

Comments are closed.
Zwiększ czcionkę