PODSUMOWANIE KONKURSÓW Z OKAZJI  20 ROCZNICY PRZYSTĄPIENIA POLSKI DO UNII EUROPEJSKIEJ

W dniu 22 maja uczniowie klas 4-8 wzięli udział w konkursie  “ ZNAM HYMN UNII EUROPEJSKIEJ”. Celem konkursu było: promowanie idei Unii Europejskiej, ukazanie korzyści z członkostwa w strukturach Unii Europejskiej, określenie wspólnych wartości i celów, oraz  rozbudzanie zainteresowania dzieci i młodzieży tematyką związaną z Unią Europejską.

Konkurs odbył się w dwóch kategoriach : klasy 4-6 i klasy 7-8. Zarówno młodsza jak i starsza grupa wiekowa wykazała się bardzo dobrą znajomością tekstu “ Ody do radości”.

W konkursie wyróżnieni zostali:
Klasy 4-6
Maja Szewc kl.4c
Piotr Cholewa kl. 5b
Hubert Ochab kl. 5b
Maciej Chruniak 5b

Klasy 7-8
Antonina Rojek kl. 8b
Milena Klimek kl. 7c
Aleksandra Traciak kl.7c
Kinga Kosydar kl. 7c
Wiktoria Cetnar kl. 7a