Ogólnopolskie wybory książek – podsumowanie

Ogólnopolskie wybory książek – podsumowanie

W dniach 22 -29 maja 2024 r. w bibliotece szkolnej zostały przeprowadzone wybory książek, które w znacznym stopniu określiły preferencje czytelnicze naszych uczniów. Głosujący chętnie uczestniczyli w akcji, a swoje wybory często konsultowali w gronie uczniów i rodziców. W podsumowaniu podjętego przedsięwzięcia stworzono listę tytułów, które świadczą o różnorodności zainteresowań i są dla nas podstawą przy planowaniu zakupów w ramach programu Narodowego Rozwoju Czytelnictwa.

Wszystkim, którzy włączyli się w sprawne przeprowadzenie głosowania serdecznie dziękujemy.

Zainteresowanych wynikami odsyłamy do linku:

https://wyboryksiazek.pl/sprawozdanie/Szkola-Podstawowa-nr-1-im-Mikolaja-Kopernika/c566a9d3-e3e9-4703-aad2-9d6190249dff

Comments are closed.
Zwiększ czcionkę