WYNIKI KONKURSU
“Drzwi do Europy”

WYNIKI KONKURSU
“Drzwi do Europy”

Z okazji 20 rocznicy przystąpienia Polski do Unii Europejskiej został zorganizowany konkurs klasowy “ Drzwi do Europy ”. Konkurs  skierowany był do uczniów klas 4-8 , a jego ideą było rozbudzanie zainteresowania dzieci i młodzieży tematyką związaną z Unią Europejską, promowanie twórczej aktywności uczniów i odkrywanie talentów oraz aktywizacja i integracja społeczności szkolnych.  Zadaniem klas  było, po wylosowaniu konkretnego kraju europejskiego, udekorować drzwi swoich klasopracowni zdjęciami i informacjami dotyczącymi danego państwa. Dzięki rywalizacji międzyklasowej „Drzwi do Europy” korytarze naszej szkoły zamieniły się w drogi i bezdroża Starego Kontynentu. Wszystkie klasy wykazały się dużą pomysłowością i zaangażowaniem w ten projekt.  W rywalizacji I miejsce zajęła klasa 7c (Austria) , II miejsce klasa 6b (Szwecja), III miejsce klasa 5d (Finlandia) i IV miejsce klasa 5a (Węgry). Gratulujemy zwycięzcom !!!

Galeria…

     Nauczyciele Języków Obcych

Comments are closed.
Zwiększ czcionkę