O Matmo!
Warsztaty z Centrum Nauki Kopernik

O Matmo!
Warsztaty z Centrum Nauki Kopernik

Z radością informujemy, że w dniach 13 i 14 czerwca nasza szkoła będzie gościć edukatorów z Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. W tych dniach odbędą się warsztaty skierowane do naszych uczniów, podczas których będą mieli okazję doświadczyć fascynujących eksperymentów oraz poszerzyć swoją wiedzę z zakresu nauk ścisłych.

Centrum Nauki Kopernik to jedna z najnowocześniejszych instytucji popularyzujących naukę w Polsce, znana z innowacyjnych metod nauczania i angażujących pokazów. Warsztaty, które odbędą się w naszej szkole, to niepowtarzalna okazja do bezpośredniego kontaktu z nauką w najbardziej atrakcyjnej formie.

Zapraszamy wszystkich uczniów do aktywnego udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu!

Koordynator
Alicja Ziobro

Comments are closed.
Zwiększ czcionkę