Wyniki konkursu „Sentymentalna podróż do świata bajek – moja ulubiona postać”

Wyniki konkursu „Sentymentalna podróż do świata bajek – moja ulubiona postać”

Serdecznie dziękujemy za wszystkie dostarczone prace. Otrzymałyśmy ponad 100 przepięknych postaci z bajek, które były wykonane z pełnym zaangażowaniem, pomysłowością i starannością. Trudno było  zdecydować, która z wykonanych postaci  jest najpiękniejsza.

Wyłoniono następujących zwycięzców:

W grupie I ( oddział „0” i kl 1):
I miejsce – Lena Borowicz
II miejsce – Maksymilian Marć
III miejsce – Izabela Marciniec
IV miejsce – Julia Sobuś
V miejsce – Oliwier Kisiel

W grupie II (kl 2-4):
I miejsce – Maja Szewc
II miejsce – Lena Wlezień
III miejsce – Hanna Paśko
IV miejsce – Oskar Kmiotek
V miejsce – Miłosz Bieszczad

Wyróżnienia otrzymali :
Mikołaj Musiałek, Agnieszka Basara, Anastazja Kukla, Julia Pociask, Kamila Czaja, Alicja Ostafin, Liliana Walczyk, Wiktoria Walczyk, Franciszek Niziołek, Tymoteusz Sobusiak, Marcel Iwan, Lena Bieszczad, Antoni Schab, Zuzanna Barszcz, Diana Kubik, Nikola Simonyan, Julia Bogdańska, Mateusz Chruniak, Michał Traciak, Szymon Barnaś.

Mamy nadzieję, że nasi uczniowie będą dalej rozwijać i pielęgnować plastyczną twórczość.

Galeria…

Organizatorzy konkursu:
Sylwia Kania
Magdalena Cebula

Comments are closed.
Zwiększ czcionkę