SPRZĄTANIE ŚWIATA ŁĄCZY LUDZI

SPRZĄTANIE ŚWIATA ŁĄCZY LUDZI

Pod takim hasłem odbyła się tegoroczna  30 edycja  ogólnopolskiej Akcji Sprzątanie Świata- Polska 2023. Nasza szkoła po raz kolejny przyłączyła się do tej  ekologicznej kampanii na rzecz środowiska przyrodniczego.   

                 
Dnia 15 września, uczniowie z klas piątych i siódmych  zaopatrzeni w worki na śmieci i jednorazowe rękawice,  pod okiem nauczycieli  połączyli siły i wspólnie sprzątali teren wzdłuż obwodnicy. Do worków powędrowały zalegające w trawie, rowach i pod drzewami butelki szklane, plastiki i inne odpady.

 Dla wszystkich była to cenna lekcja poszanowania środowiska promująca proekologiczne postawy i zachowania.

                                                                                                                    Anna Waszczuk, Alicja Ziobro

Galeria zdjęć

Comments are closed.
Zwiększ czcionkę