Otrzymaliśmy  Rejonowy Certyfikat
Szkoły Promującej Zdrowie

Otrzymaliśmy  Rejonowy Certyfikat
Szkoły Promującej Zdrowie

8 maja w ropczyckim Centrum Kultury odbyła się XVI Konferencja Podkarpackiej Sieci Szkół Promujących Zdrowie, na której nasza szkoła otrzymała Certyfikat Rejonowy Podkarpackiej Sieci Szkół Promujących Zdrowie Rejonu Dębica.

Spotkanie zorganizowała i poprowadziła pani Anna Szczepanik – koordynator Podkarpackiej Sieci Szkół Promujących Zdrowie, a współorganizatorami byli: pan Bolesław Bujak – burmistrz Ropczyc, pani Renata Samson – Matysek – dyrektor Szkoły Podstawowej w Niedźwiadzie Górnej. 

Konferencję swoją obecnością zaszczyciła pani Grażyna Tereszkiewicz – wizytator Kuratorium Oświaty w Rzeszowie oraz pani dr Barbara Wolny – konsultant Podkarpackiego Centrum Edukacji Nauczycieli w Rzeszowie. Wśród zaproszonych gości byli również dyrektorzy Miejskich Zarządów Oświaty, dyrektorzy szkół i przedszkoli powiatu ropczycko – sędziszowskiego, dębickiego, mieleckiego i strzyżowskiego, szkolni  koordynatorzy zespołów promujących zdrowie, nauczyciele, pedagodzy oraz dzieci i młodzież, która prezentowała ciekawe programy artystyczne. 

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji udostępnionej przez Telewizję Miejską Ropczyce.

Galeria…

                                                                                                               Anna Waszczuk

Comments are closed.
Zwiększ czcionkę