PODSUMOWANIE AKCJI „BIBLIOTECZNY KALENDARZ ADWENTOWY”

PODSUMOWANIE AKCJI „BIBLIOTECZNY KALENDARZ ADWENTOWY”

Na początku grudnia biblioteka szkolna zorganizowała akcję czytelniczą, w ramach której chętni uczniowie z naszej szkoły otrzymali biblioteczny kalendarz adwentowy, w którym znajdowały się  zadania do wykonania o charakterze czytelniczo-plastycznym. Liczna grupa najmłodszych czytelników wraz z rodzicami przystąpiła do wykonywania różnorodnych zadań konkursowych przeznaczonych na  każdy dzień.  Dzięki ogromnemu zaangażowaniu, kreatywności i poświęceniu  powstało wiele ciekawych prac, spośród których należy wyróżnić: projekt kartki świątecznej, ozdoby choinkowe, wiersz o tematyce świątecznej, listy, wspomnienia oraz zakładki do książek. Podsumowaniem akcji było spotkanie, w trakcie którego zostały wręczone dyplomy i nagrody książkowe. Zwycięzcami, którzy wykonali najciekawsze prace są: Olga Basara z 4b, Klaudia Kopala z 3c i  Agnieszka Basara z oddziału 0. Przeprowadzona akcja miała na celu rozwijanie czytelnictwa, zainteresowanie tradycją przygotowań adwentowych i promowanie biblioteki szkolnej.

Galeria…

I.Stępak
M.Ślusarczyk

Comments are closed.
Zwiększ czcionkę