BABCIU I DZIADKU
kochamy was!!!

BABCIU I DZIADKU
kochamy was!!!

Dzień Babci i Dzień Dziadka to niewątpliwie jedne z najpiękniejszych dni w roku. Dlatego też, 12 stycznia w naszej szkole odbyła się wspaniała uroczystość.

Dzieci z oddziału przedszkolnego przygotowały dla swoich kochanych Babć i Dziadków wyjątkowy prezent. To tutaj, na tej przedszkolnej scenie wierszem, piosenką, tańcem pragnęły podziękować za troskliwe serce, miłość, za dobroć i opiekę jaką codziennie Babcie i Dziadkowie otaczają swoje wnuczęta.

Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, składając swoim najbliższym najlepsze życzenia oraz obdarowując drobnymi upominkami.

Zaproszeni goście z łezką szczęścia w oku, podziwiali swoje pociechy, nagradzając je gromkimi brawami.

Serdeczne podziękowania składamy rodzicom za pomoc w zorganizowaniu słodkiego poczęstunku dla miłych gości.

Alina Świętoń
Natalia Mróz