„Można odejść na zawsze,
by stale być blisko”
/ks. Jan Twardowski/

Z wielkim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o nagłym odejściu Urszuli Tymowicz – wieloletniej nauczycielki naszej szkoły, wychowawczyni wielu roczników edukacji wczesnoszkolnej, naszej serdecznej koleżanki i przyjaciółki.
Trudno żegnać na zawsze kogoś, kto jeszcze wczoraj był z nami, kto dzielił radości i smutki, kto swoim poczuciem humoru sprawiał, że wszystko wokoło wyglądało piękniej. Dzisiaj słowa są zbyt małe, by rozpacz wypowiedzieć i ukoić ból. Droga Ulu, na zawsze pozostaniesz w naszych sercach i pamięci, z Tobą będzie się wiązało wiele przyjemnych wspomnień. Ufamy mocno, że odchodzi się do wieczności „nie dlatego, by przestać żyć, lecz po to, by żyć inaczej”.

W tych trudnych chwilach łączymy się w bólu z całą Rodziną.

Dyrekcja, Nauczyciele i Pracownicy
Szkoły Podstawowej nr 1 w Ropczycach

Comments are closed.
Zwiększ czcionkę