Spotkanie z Rodzicami

Serdecznie zapraszamy Rodziców uczniów na spotkania z wychowawcami klas w następujących dniach:

• 23 listopada 2022 r. o godz. 17.00 dla klas 0 – 3 spotkania z wychowawcami klas. W ramach pedagogizacji krótkie filmy o tematyce wychowawczej.

HARMONOGRAM SPOTKAŃ

• 24 listopada 2022 r. dla klas 4 – 8.
    • godz. 16.30 spotkanie Rady Rodziców (sala nr 4);
    • godz. 17.00 spotkanie z  Panią Renatą Grzywacz – terapeutą, dr nauk humanistycznych w zakresie socjologii i nauki o rodzinie, dyrektor Instytutu Profilaktyki Zachowań Ryzykownychna temat Kontrola czy swoboda? W którym miejscu stawiać granice? – czyli o poszukiwaniu złotego środka, by uniknąć pozycji jedynie obserwatora kariery dziecka”(sala gimnastyczna w budynku B).

Zapraszamy wszystkich Rodziców.

HARMONOGRAM SPOTKAŃ

Po zakończonej prelekcji spotkania z wychowawcami w klasach zgodnie z załączonym harmonogramem.