BEZPIECZNE WAKACJE NA SPORTOWO…

BEZPIECZNE WAKACJE NA SPORTOWO…

BEZPIECZNE WAKACJE NA SPORTOWO

Kolejny już rok w ramach szkolnego programu „Razem dla zdrowia”, realizujemy przedsięwzięcie „W Krainie Sportu”, które w najmłodszej grupie koordynuje nauczyciel wychowania fizycznego pani Edyta Jedynak. Przed wakacjami, wraz z wychowawcami klas pierwszych i zerówki, podjęliśmy szereg działań i zajęć przypominających o zachowaniu ostrożności i zasad bezpieczeństwa w czasie letniego wypoczynku. Pani Edyta Jedynak prowadziła zajęcia dla pierwszaków i zerówki. Zdobyte wiadomości wykorzystaliśmy w praktyce podczas zabaw z okazji Szkolnego Dnia Sportu.
Zawodnikom kibicowała pani dyrektor Ewa Wośko, która odwiedziła najmłodszych sportowców, pogratulowała sukcesów, przekazała nagrody i życzyła radosnych zabaw wakacyjnych.

Galeria…

Comments are closed.
Zwiększ czcionkę