„Bezpieczne wakacje”

„Bezpieczne wakacje”

Wakacje to czas odpoczynku, zabawy, podróży i nowych wrażeń. Korzystając z wakacyjnych przyjemności musimy jednak pamiętać o bezpieczeństwie własnym i bliskich. Dlatego też, opiekunowie Szkolnego Koła PCK zorganizowali konkurs plastyczny pt. „Bezpieczne wakacje”. Jego celem było podniesienie świadomości uczniów w zakresie właściwych zachowań podczas zabawy, uwrażliwienie na różne niebezpieczne wydarzenia oraz wskazanie miejsc, gdzie można bawić się bezpiecznie.

Komisja konkursowa postanowiła wyróżnić następujące osoby:
I miejsce – Maja Szewc,
II miejsce – Iga Chodak, Michał Traciak,
III miejsce – Milena Guzik,
Wyróżnienia – Zuzanna Barszcz, Estera Głośnicka.

Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Informujemy, że prace konkursowe można podziwiać na wystawie w holu szkoły. Dzieciom składamy gratulacje i podziękowania za udział w konkursie, a na czas upragnionych wakacji życzymy wielu przygód, pięknej pogody, a przede wszystkim bezpiecznego wypoczynku.

Galeria…

Opiekunowie Szkolnego Koła PCK

Comments are closed.
Zwiększ czcionkę