BRAWO UTALENTOWANI ARTYŚCI!

BRAWO UTALENTOWANI ARTYŚCI!

Mamy naprawdę utalentowanych uczniów, o czym mogliśmy się przekonać 20 czerwca 2022 r. podczas ogłoszenia wyników Powiatowego Konkursu Plastycznego „Rota w obrazach” organizowanego przez Starostwo Powiatu Ropczycko – Sędziszowskiego w Ropczycach. Konkurencja była ogromna, wpłynęło 145 prac z 19 szkół.

Laureaci

Nasi uczniowie osiągnęli znakomite wyniki:
I miejsce Monika Pazdan kl. 6a
II miejsceSzymon Koziński kl. 5b, Maksymilian Szewc kl. 6a
III miejsceAurelia Żurowska kl. 5c

Wyróżnienia:
Marika Marć kl. 5c
Bartłomiej Zgardziński kl. 5b
Nadia Trześniowska kl. 4a
Piotr Strzałka kl. 5b
Krystian Królikowski kl. 6a
Amelia Sąsiadek kl. 6a
Milena Grabiec kl. 6a

Zarówno nagrodzeni, jak i uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy i piękne nagrody. Dodatkową nagrodą dla laureatów i wyróżnionych była wycieczka do Muzeum Marii Konopnickiej w Żarnowcu, która dostarczyła niezapomnianych wrażeń i mnóstwo atrakcji.

Galeria…

Halina Olechowska – Cwanek

Comments are closed.
Zwiększ czcionkę