W trosce o zdrowie

W trosce o zdrowie

W każdą środę Narodowy Fundusz Zdrowia przeprowadza cyklicznie ogólnopolską akcję związaną z promowaniem postaw prozdrowotnych, badań i zachęcaniem do zdrowego stylu życia – Środa z Profilaktyką. Robione jest to w trosce o zdrowie dzieci i młodzieży. Obecnie zauważany jest, w tej grupie wiekowej, rosnący odsetek otyłości, cukrzycy i zaburzeń emocjonalnych.
Dlatego NFZ przygotował dla Państwa materiały informacyjno-edukacyjne w formie ulotki, filmu z ekspertami w danej dziedzinie.
Działania te kierowane są także do osób dorosłych oraz seniorów (w tym przypadku do rodziców oraz dziadków uczniów).

Materiały:

Jednocześnie zachęcamy do zapoznania się z materiałami upowszechniającymi wiedzę  na temat zdrowia, w tym zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży opracowanymi przez Narodowy Fundusz Zdrowia: kliknij tutaj…

Comments are closed.
Zwiększ czcionkę