Międzynarodowy Konkurs Programistyczny Baltie

Baltie

Etap domowy już trwa!

Informujemy, że jako szkoła zgłosiliśmy się, wzorem lat poprzednich, do konkursu programistycznego Podkarpacki Baltie 2022. Chętni uczniowie, dla których informatyka jest pasją, są już zarejestrowani (można jeszcze dołączyć). Przygotowania trwają od początku roku szkolnego.

1. Kategorie wiekowe.
      A: klasa 0-3 SP
      B: klasa 4-6 SP
      C: klasa 7-8 SP oraz klasa 1 SpP (szkoły średnie)
      D: klasa 2-4 SpP (szkoły średnie)
      E: studenci uczelni
  2. Organizacja etapu domowego.
    Nauczyciel organizuje etap domowy w zależności od swojej potrzeby i możliwości. Wyniki nie są nigdzie publikowane, widzi je tylko nauczyciel w swoim panelu.
    Uczniowie mogą pracować nad zadaniami w szkole,
    w domu, albo najpierw w szkole (w czasie określonym przez nauczyciela) i potem w domu (aż do terminu kolejnego etapu).
    O awansie ucznia do wyższego etapu decyduje nauczyciel.
  3. Do czego służy etap domowy?
    a) Uczniowie i nauczyciele zapoznają się z platformą konkursową Baltie.NET.
    b) Szkolne wyniki są pomocą w nominowaniu uczniów do kolejnego etapu.
    c) Nauczyciel w łatwy sposób sprawdzi poziom wiedzy wszystkich swoich uczniów.
    d) Szkoła może zorganizować tylko etap domowy i nie musi uczestniczyć w wyższych etapach.
  4. Wszystkie informacje o konkursie znajdziecie na stronie konkursu www.baltie.net w lewym menu konkurs Baltie 2022.