FROHE WEIHNACHTEN

FROHE WEIHNACHTEN

Kartki

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia uczniowie klas 7 i 8 wzięli udział w międzyszkolnej wymianie kartek świątecznych. Nasi uczniowie własnoręcznie wykonali piękne kartki oraz napisali życzenia w języku niemieckim. Zostały one dostarczone do uczniów Szkoły Podstawowej w Łączkach Kucharskich, Gnojnicy Dolnej oraz Gnojnicy Woli, a w dniu 15 grudnia kartki od rówieśników dotarły również do nas. Uczniowie wykazali się niezwykłą pomysłowością i kreatywnością ,a każda kartka była niepowtarzalna. Taka wymiana pozwala na kultywowanie tradycji świątecznych. Wymiana kartek świątecznych miała na celu usprawnienie umiejętności językowych uczniów, poszerzenie wiedzy o kulturze krajów niemieckojęzycznych oraz podjęcie współpracy z inną szkołą i integrację uczniów.

Comments are closed.
Zwiększ czcionkę