Sięgaj gwiazd! Są bliżej niż myślisz!

Sięgaj gwiazd! Są bliżej niż myślisz!

Dowody mamy w zasięgu ręki. Przekazujemy radosne wiadomości.

Kolejny raz uczennice naszej szkoły zdobyły nagrody w konkursie Choinki  Jedynki 2021– XX Charytatywnej Akcji Programu Pierwszego Polskiego Radia na rzecz Fundacji Anny Dymnej „Mimo wszystko” oraz  Fundacji „Domy Katolickiej Wspólnoty Chleb Życia”. 

Kamila
Marlena

Gratulujemy: Marlenie Sąsiadek – uczennicy klasy 4b, Kamili Słombie – uczennicy klasy 8c. Prace zostały nie tylko wysoko ocenione, ale równie wysoko zlicytowane.

Ponadto wysokie lokaty uzyskali uczniowie w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Bezpieczne wakacje 2021” organizowanym przez Komendę Wojewódzką Policji w Rzeszowie oraz eliminacje powiatowe przez Komendę Powiatową Policji w Ropczycach:

  1. Maja Kucharska – uczennica klasy 8a – zajęła II miejsce w etapie wojewódzkim konkursu oraz I miejsce w eliminacjach powiatowych;
  2. Maciej Grabowy – uczeń klasy 7b – zajął II miejsce w eliminacjach powiatowych.

Galeria zdjęć…

Gratulujemy nie tylko uczniom, ale i Pani Halinie Olechowskiej – Cwanek za inspirowanie podopiecznych do podejmowania twórczej aktywności.

Kolejnym sukcesem jest zdobycie przez Małgorzatę i Jakuba Kasprzyk I miejsca w VI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Artystycznego „Baśniowa rodzina w obiektywie” pod honorowym patronatem Podkarpackiego Kuratora Oświaty i Burmistrza Ropczyc Bolesława Bujaka.

Uczestnicy konkursu mieli za zadanie wykonać zdjęcie przedstawiające członków swojej rodziny w wybranej scenie i w strojach z dowolnej baśni lub legendy.

To pasja dodaje nam skrzydeł, unosi wysoko, daje radość, uczy wytrwałości, walczy ze słabościami, przezwycięża strach, dzięki niej się rozwijamy, dlatego „ (…) żyj z pasją, a nabierzesz tego szlachetnego szlifu, który diament zmienia w brylant”. Pamiętajcie, że nasza pasja, jest zawsze naszą siłą. Zachęcamy wszystkich do pomnażania talentów i udziału w konkursach.

Comments are closed.
Zwiększ czcionkę