Mały Miś w świecie wielkiej literatury

Mały Miś w świecie wielkiej literatury

Oddział zerowy razem z wychowawczynią Joanną Sąsiadek rozpoczyna realizację kolejnego modułu projektu ,, Mały Miś w świecie wielkiej literatury”.
W module tym Miś chce nauczyć dzieci wrażliwości społecznej, pomocy innym oraz odpowiedzialności za otaczający świat.
Razem z Misiem chcemy zachęcić rodziców dzieci by wspólnie zrobić coś dobrego i pokazać, że satysfakcja z ofiarowania komuś choćby małej rzeczy czy uśmiechu jest wartością bezcenną.
Pierwszą akcją w jaką chcemy się włączyć będzie zbiórka NOWYCH pluszaków, gier i puzzli oraz materiałów plastycznych ( kredki,farby) dla dzieci przebywających na oddziałach onkologicznych szpitala w Rzeszowie. Zbierać będziemy rzeczy nowe, ponieważ dzieci przebywające w szpitalu są po ciężkich operacjach, często poddawane chemii mają osłabiona odporność stąd tak ważne jest aby nie obciążać ich dodatkowym ryzykiem.
W zeszłym roku organizatorom akcji -Fundacji Mam Marzenie oddział w Rzeszowie udało się odwiedzić wszystkie oddziały dziecięce Wojewódzkiego Szpitala Klinicznego w Rzeszowie, Regionalny Ośrodek Rehabilitacyjno-Edujacyjny oraz oddziały szpitali dziecięcych w Przemyślu i Mielcu.
Zbiórkę chcemy rozpocząć -25 października i zaangażować w nią całą naszą szkołę.
Zbiórka oczywiście nie odbędzie się bez wsparcia Rodziców, których bardzo prosimy o wsparcie naszej akcja.

Zbiórka potrwa do 18 listopada. Udział w akcji jest dobrowolny.

Wszystkich zainteresowanych i chętnych wzięciem udziału w akcji zapraszamy do s. 6b. gdzie będą zbierane rzeczy dla dzieci z oddziałów onkologicznych.

Comments are closed.
Zwiększ czcionkę