W dniu 13.09. 2021 roku z okazji odpustu, czyli święta Najświętszego Imienia Maryi – uczniowie udali się na mszę świętą do Sanktuarium Matki Bożej Królowej Rodzin.

W ten sposób nasza społeczność szkolna włączyła się w inicjatywę kolejnego Tygodnia Wychowania w naszej Ojczyźnie (12 – 18 września 2021roku). Przez udział w mszy świętej i wspólną modlitwę zawierzyliśmy nasze rodziny, kształtowanie naszych charakterów i sumień opiece Najświętszej Maryi Panny, św. Józefa i już błogosławionego Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Właściwe wychowanie w rodzinie, w której znajdujemy moralne wzorce, wychowanie w szkole, która jest naszym drugim domem, jest podstawą wzrastania w duchu chrześcijańskim, co dla nas, uczniów, jest szczególnie ważne.

Katecheci oraz Szkole Koło Caritas

Comments are closed.
Zwiększ czcionkę