JESTEŚMY Z WAMI NIEBIESKIMI MOTYLAMI!

JESTEŚMY Z WAMI NIEBIESKIMI MOTYLAMI!

Dziękujemy za nominację!

#PoradniPsychologiczno-PedagogicznejwRopczycach 🙂 

Z radością przystąpiliśmy do akcji „Jesteśmy z Wami niebieskimi motylami”, #challengeniebieskiemotyle2021, której celem było poszerzenie wiedzy, świadomości na temat autyzmu i przekazanie iskierki przyjaźni osobom z autyzmem i ich rodzinom. W  tym trudnym czasie pandemii, gdy mamy ograniczone możliwości kontaktu bezpośredniego, spontaniczne działania podjęte przez uczniów i  nauczycieli przerosły nasze oczekiwania. Kreatywność zwyciężyła,  zrodziło się mnóstwo ciekawych  pomysłów na wykonanie zadania. Niebieska iskierka zaświeciła w naszej szkole i wielu domach naszych uczniów.  Kolor niebieski dominował w czasie zajęć, niebieskie motyle o różnych kształtach i odcieniach zawitały w naszych przestrzeniach, na ekranach monitorów, powstały piękne ilustracje, gazetki i zdjęcia.  Na usta cisną się słowa Henrego Forda: „Połączenie sił to początek, pozostanie razem to postęp, wspólna praca to sukces”.

I za ten sukces wszystkim serdecznie dziękujemy.  Niech ta niebieska iskierka nie gaśnie w naszych sercach

Do wykonania zadania nominujemy:

1. #SzkołaPodstawowanr3wRopczycach
2.#ZespółSzkółnr3wRopczycach
3. #CentrumKulturywRopczycach

Więcej na naszym Facebooku.

Comments are closed.
Zwiększ czcionkę