DYREKTOR INFORMUJE

DYREKTOR INFORMUJE

Zgodnie z Rozporządzeniem MEiN z dnia 18 marca 2021 r. od 22 marca do 11 kwietnia br. uczniowie wszystkich klas szkół podstawowych będą uczyli się zdalnie. Zmiany te wynikają ze znaczącego wzrostu liczby zachorowań na COVID-19.

Na dotychczasowych zasadach, przy zachowaniu reżimu sanitarnego, będzie funkcjonował oddział przedszkolny. Dla dzieci z klas I-III, których rodzice pracują w podmiotach leczniczych lub wykonują zadania publiczne związane ze zwalczaniem COVID-19 zorganizujemy opiekę świetlicową oraz zajęcia zdalne w sali świetlicy. 

Przypomina się, że w dniach 22 i 23 marca br. uczniowie uczestniczą w rekolekcjach wg wcześniejszych ustaleń.

Wniosek o uczęszczanie dziecka do świetlicy w okresie zawieszenia zajęć stacjonarnych i realizacji kształcenia na odległość

Comments are closed.
Zwiększ czcionkę