Dzień Bezpiecznego Internetu

Dzień Bezpiecznego Internetu

9 lutego 2021 r. obchodziliśmy Dzień Bezpiecznego Internetu.
Celem wydarzenia było przede wszystkim inicjowanie i propagowanie działań na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych, zaznajomienie rodziców, nauczycieli i wychowawców z problematyką bezpieczeństwa online oraz promocję pozytywnego wykorzystywania Internetu. Hasło akcji, „Działajmy razem!”, nabrało w tym roku szczególnego znaczenia, gdyż jedynie wspólny wysiłek zarówno dorosłych – rodziców i profesjonalistów, jak i samych dzieci i młodzieży, zapewnić może bezpieczeństwo w czasie zintensyfikowanego korzystania z sieci podczas pandemii i zdalnej edukacji.

Z okazji obchodów DBI w naszej szkole został zorganizowany konkurs.

Szczególne gratulacje kierujemy do uczniów, którzy wykazali się szczególną wiedzą, kreatywnością i  pomysłowością przy tworzeniu swojej pracy. Dla nich do odbioru (od 25 marca w Sali nr 4) będą pamiątkowe dyplomy oraz drobne nagrody.

Wyróżnione osoby to:

I miejsce: Wiktoria Cetnar – 4a
II miejsce: Kacper Marć – 6b, Aleksandra Traciak – 4c
III miejsca: Dominika i Magdalena Motyka – 5a,Kinga Kosydar – 4c

Wyróżnienie: Antonina Rojek – 5b, Marika Marć – 4c, Antoni Magdoń – 4a.

Klasy kl. 1-3
I miejsce – Julia Owczarek – 2d
II miejsce – Filip Sąsiadek – 2d
III miejsce – Antonina Czochara -2d
Wyróżnienie: Weronika Siuta – 2a, Filip Kozak – 2a, Irmina Ďurovská – 2d
Dyplomy klas 1-3 będą do odebrania u wychowawców.

Dziękujemy wszystkim uczniom za udział i serdecznie Gratulujemy!

Galeria…

Nauczyciele informatyki

Comments are closed.
Zwiększ czcionkę