SZKOLNY KONKURS MATEMATYCZNY

SZKOLNY KONKURS MATEMATYCZNY

Z OKAZJI ŚWIATOWEGO DNIA LICZBY PI

Rozstrzygnięty!

Konkurs polegał na wykonaniu lapbooka matematycznego, poświęconego Liczbie Pi. Wpłynęło bardzo dużo przepięknych, kolorowych i ciekawych prac. Wszystkie lapbooki decyzją nauczycieli matematyki, zostaną nagrodzone oceną celującą.

Szczególne gratulacje kierujemy do uczniów, którzy wykazali się szczególną wiedzą, kreatywnością i  pomysłowością przy tworzeniu swojej pracy. Dla nich do odbioru (od 25 marca w Sali nr 4) będą pamiątkowe dyplomy oraz drobne nagrody.

Wyróżnione osoby to:

I miejsce: Bartłomiej Zgardziński – 4b
II miejsce: Nikola Sypień – 6c
III miejsca: Aleksandra Traciak – 4c,Wiktoria Cetnar – 4a

Wyróżnienie: Julia Kaczor – 5b

Dziękujemy wszystkim uczniom za udział i serdecznie Gratulujemy!

Galeria…

Nauczyciele matematyki

Comments are closed.
Zwiększ czcionkę