I etap testu z wiedzy o Mikołaju Koperniku – patronie naszej szkoły rozstrzygnięty!

I etap testu z wiedzy o Mikołaju Koperniku – patronie naszej szkoły rozstrzygnięty!

Dziękujemy za ogromne zainteresowanie akcją pt. „Tydzień z Mikołajem Kopernikiem – patronem naszej szkoły”. Bardzo cieszy fakt, że do zabawy włączyło się 66 uczniów. Do Testu przystąpiło 47 osób. Dwie klasy: 4c i 6a wykazały się szczególną aktywnością – w każdej z tych klas po 15 uczniów przystąpiło do Testu. Dla całej klasy 4c i 6a została, za zgodą pani Dyrektor Bożeny Rygiel,  przewidziana nagroda – wybrany dzień bez sprawdzianów, kartkówek, pytania i zadań domowych:) Serdecznie Gratulujemy:)

Poprawnie na wszystkie pytania odpowiedziało 17 uczniów. Są to: Antonina  Rojek, Bartłomiej Zgardziński,  Paulina Cesarz,  Milena Paśko,  Maja Szpara, Antonina Kapusta, Hubert Czochara, Marika Marć, Amelia Ziarnik, Aleksandra Traciak, Mikołaj Gruszka, Maja Róg, Izabela Grabiec, Maciej Ryszka, Julia Gawor, Aurelia Żurowska, Klaudia Bochenek. Gratulujemy! D
la całej 17 – tki zostały przewidziane pamiątkowe dyplomy. W celu wyłonienia zwycięzców, zapraszamy  na dogrywkę. W poniedziałek zostanie umieszczony Test – etap II, który mamy nadzieję wyłoni zwycięzców!

Serdecznie zapraszamy do zabawy; aktywnego udziału.

Comments are closed.
Zwiększ czcionkę