„W karnawale czas na bale!”

„W karnawale czas na bale!”

Karnawał to czas zabaw, tańców i konkursów. Zgodnie z karnawałową tradycją uczniowie klas drugich wraz z wychowawcami uczestniczyli w klasowych zabawach karnawałowych. Zabawy były połączone z Tłustym Czwartkiem oraz Walentynkami. W tym czasie z pewnością nie zabrakło uśmiechów, tańców i wspólnych zabaw. Uczniowie w  kolorowych kostiumach bawili się w swoich salach przy muzyce, tańcząc i wspólnie śpiewając. Dodatkową atrakcją były konkursy oraz podróż „ Muzycznym pociągiem dookoła świata”, poprzez który uczniowie zapoznali się z charakterystycznymi tańcami dla danego kraju. 

Serdecznie dziękujemy Rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie klasowych balów karnawałowych.

Ten czas dostarczył dzieciom wielu przeżyć i miłych wrażeń, zresztą – zobaczcie sami!

Galeria…

Comments are closed.
Zwiększ czcionkę