Szkolne Koło PCK wraz z uczniami klasy Ic serdecznie zapraszają wszystkich chętnych do włączenia się w akcję ,,Serce za odwagę” .

Celem akcji jest przygotowanie kartek świątecznych dla Powstańców Warszawskich i żołnierzy Podziemia Niepodległościowego, żyjących w Polsce, na Ukrainie, Litwie i Białorusi.

W ten symboliczny sposób chcemy podziękować za wielką odwagę, jaką odznaczyli się bohaterowie w czasie wojny. Złóżmy życzenia osobom, dzięki którym możemy bawić się i poszerzać swoją wiedzę – bez przeszkód.

Zasady udziału:
– format kartek – max. A4, prace płaskie, technika dowolna,
– w środku powinny znaleźć się życzenia świąteczne dla Bohaterów, data i nazwa miasta,
– kartki można składać w terminie do 11 grudnia 2020r. w skrzynce podawczej wystawionej przy wejściu do szkoły, podpisanej i oznaczonej logo akcji ,,Serce za odwagę”,

Ciesz się radością kombatantów – przyłącz się do akcji!!!!

Organizator:
Szkolne Koło PCK