Rozstrzygnięcie konkursu ” Niepodległość”

Rozstrzygnięcie konkursu ” Niepodległość”

Z okazji  11 listopada uczniowie naszej szkoły  wzięli udział w quizie historycznym dotyczącym odzyskania niepodległości. Głównym celem konkursu  było upowszechnienie wiedzy i świadomości wśród młodych obywateli nt. wydarzeń prowadzących do odzyskania i odbudowania państwowości Polski. Uczniowie wykazali się dużą wiedzą na temat tamtych wydarzeń. Najlepiej z zadaniami konkursowymi poradziły sobie uczennice: Klaudia Bochenek z klasy 8b zajmując I miejsce, Julia Gawor z klasy 7a- II miejsce oraz Aleksandra Niedźwiedź z klasy 8 b- III miejsce.

 Bardzo dziękujemy za udział w konkursie i gratulujemy zwycięzcom.  Budujemy w ten sposób w młodym pokoleniu patriotyzm, oraz uświadamiamy jak ważny jest on dla Polaków.

Comments are closed.
Zwiększ czcionkę