Konkurs „ Niepodległość”

Konkurs „ Niepodległość”

Co roku Narodowe Święto Niepodległości 11 listopada w Polsce obchodzone jest bardzo uroczyście. W większych miastach w tym terminie odbywają się specjalne defilady, które prowadzone są przez główne ulice. Ponadto w święto organizowane są także koncerty, na których można usłyszeć patriotyczne piosenki, wykłady tematyczne czy inscenizacje historyczne.
Tegoroczne obchody Święta Niepodległości będą inne niż wszystkie. Nie będzie uroczystych akademii, będziemy świętować we własnych domach, w gronie najbliższych. Dla upamiętnienia tego ważnego dnia Samorząd Uczniowski przygotował konkurs wiedzy ” Niepodległość” . Rozwiąż QUIZ i przekonaj się, na ile znasz wypadki, które doprowadziły do odzyskania przez Polskę niepodległości i uzyskania przez nią ostatecznego kształtu terytorialnego. Zwycięzcami zostaną 3 pierwsze osoby, które najszybciej przyślą poprawne odpowiedzi na adres mailowy: samorzadjedynka@gmail.com

Quiz

Comments are closed.
Zwiększ czcionkę