Konkurs

Z okazji Światowego Dnia Zwierząt Szkolny Klub Przyjaciół Zwierząt  zorganizował  konkurs plastyczny dla uczniów klas od „0” do IV pt. „Mój czworonożny przyjaciel”. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w przedsięwzięciu i wykonanie pięknych prac plastycznych z wykorzystaniem różnorodnych materiałami.

W dniu 14 października 2020 r. odbyło się rozstrzygnięcie konkursu. Po burzliwej dyskusji komisja w składzie: wicedyrektor Ewa Wośko, Izabela Kasprzak, Edyta Jedynak i Anna Ochał  nagrodziła i wyróżniła następujących prace uczestników:

I miejsce:       Miłosz Bieszczad kl. 1b

II miejsce:     Anna Mosior 1c
                        Wojciech Marć 1c

III miejsce:    Emilia Pleban 1a
                       Filip Sąsiadek 2d

Wyróżnienia: Jawor Lena1c
                       Cetnar Wiktoria 4a
                       Cebulska Amelia 2c
                      Chodak Antonina 3b
                       Kaczkowski Oskar 1a
                       Szewc Aleksandra 3b
                       Szewc Maja 1c

Wyróżnione prace zostaną wystawione w galerii szkolnej, natomiast wszystkie pozostałe zamieszczano w internetowej galerii.  Nagrody i dyplomy będą wręczone w przyszłym tygodniu.

Dziękujemy za udział w konkursie i zachęcamy do codziennej troski o dobro bezbronnych zwierząt.

Opiekunowie Szkolnego Koła Przyjaciół Zwierząt