„Nauka  jest jak niezmierne morze. Im więcej jej pijesz, tym bardziej jesteś spragniony”.
Stefan Żeromski

Drodzy Uczniowie!

Z radością witamy wszystkich w naszej szkole. Pełni entuzjazmu, sił, nadziei i nowych celów jesteśmy gotowi podjąć wszelkie wyzwania.

Życzymy Wam nieustającego pragnienia wiedzy, głodu poznawania otaczających zjawisk i kultur, chęci zdobywania i doskonalenia umiejętności i kompetencji. W szkole pomożemy Wam zaspokoić te potrzeby. Rozwijajcie swoje zainteresowania i zdolności. Niech pozytywne nastawienie, wiara w siebie, sumienność i pracowitość pozwolą Wam dojść do wyznaczonych celów.

         Dyrekcja z Nauczycielami

Poniżej relacja fotograficzna z inauguracji roku szkolnego 2020/2021 w Szkole Podstawowej nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Ropczycach połączona ze ślubowaniem i pasowaniem na ucznia – dzięki udostępnieniu przez Telewizję Miejską Ropczyce
(https://www.facebook.com/tvropczyce/?epa=SEARCH_BOX ).

Galeria…

Comments are closed.
Zwiększ czcionkę