Szanowni Państwo – Rodzice pierwszoklasistów i z oddziału przedszkolnego!

Szanowni Państwo – Rodzice pierwszoklasistów i z oddziału przedszkolnego!

Już niedługo Wasze pociechy przekroczą próg naszej szkoły. To ważny moment w ich życiu, jak również dla Państwa.

Na stronie internetowej szkoły będziemy systematycznie podawać informacje, które pomogą przygotować się do nowego roku szkolnego, a tak naprawdę – do nowego etapu życia Państwa dzieci – edukacji szkolnej.

Ważne informacje:

  • Listy klas pierwszych i oddziału przedszkolnego są dostępne na tablicy ogłoszeń przy głównym wejściu.
  • Zebranie organizacyjne dla Rodziców Pierwszoklasistów i Przedszkolaków odbędzie się w piątek 28 sierpnia o godz. 17.00. na hali sportowej w naszej szkole (1 klasa) oraz w sali gimnastycznej w budynku B („zerówka”). Po części ogólnej rodzice pierwszoklasistów przejdą z wychowawczyniami do sal lekcyjnych w głównym budynku na II piętrze (sala nr 19 – klasa 1a, nr 22 – klasa 1b, nr 20 – klasa 1c) w celu odebrania podręczników i zeszytów ćwiczeń – z zachowaniem środków bezpieczeństwa (dezynfekcja rąk, dystans, maseczka).
  • Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego dla najmłodszych – Pierwszaków i Przedszkolaków odbędzie się we wtorek – 1 września o godzinie 10.00. Klasy pierwsze -w hali sportowej przy szkole z podziałem na trzy grupy – w wyznaczonych sektorach. Oddział rocznego przygotowania przedszkolnego w budynku B.
  • Na apelu odbędzie się pasowanie na uczniów. Po części oficjalnej dzieci przejdą na krótkie spotkanie z Wychowawczyniami: klasa 1a głównym wejściem z Panią Emilią Pawełek do sali nr 19, klasa 1b z Panią Aliną Feret wejściem od strony południowej do sali nr 22 oraz klasa 1c z Panią Joanną Sąsiadek wejściem z hali – do sali nr 20.
  • Każda z wychowawczyń przywita się z dziećmi i przekaże informacje związane z rozpoczęciem nauki w szkole. Po ok. 30 minutach dzieci zostaną odprowadzone do rodziców oczekujących przed szkołą.
  • Prosimy o zapoznanie się z zasadami rekrutacji do świetlicy na rok szkolny 2020/21 (zakładka „Organizacja roku szkolnego 2020/21”) oraz przesłanie drogą elektroniczną (zsnr1sp@poczta.onet.pl) lub do skrzynki podawczej przy wejściu do szkoły kart zgłoszenia, abyśmy mogli zapewnić bezpieczny pobyt dzieciom w świetlicy.
  • Rodzice przedszkolaków zakupią pakiet wydawnictwa WSiP „Planeta dzieci” – sprowadzony przez szkołę. Informacje na ten temat i inne szczegóły przekaże Pani wychowawczyni.

Serdecznie witamy wszystkie Dzieci w Jedynce.

Wszyscy dołóżmy starań, by Nasza Szkoła była Najlepsza, by każde dziecko czuło się w niej dobrze i bezpiecznie, a wszystkie sukcesy, choćby te najmniejsze, niech Dzieciom dają radość, a Rodzicom i Nauczycielom – zadowolenie i satysfakcję.

Bożena Rygiel
Dyrektor Szkoły

Comments are closed.
Zwiększ czcionkę