ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

W dniu zakończenia roku szkolnego 2019/2020, tj. 26 czerwca br. klasy I, II, IV, V, VI, VII oraz oddział przedszkolny spotkają się online z wychowawcami na G Meet.

Świadectwa w tym dniu odbiorą w trzech turach tylko uczniowie kończący szkołę –klasy: 8a – o godz. 9.00, 8b – o godz. 10.00, 8c – o godz. 11.00 oraz klasy trzecie, kończące I etap edukacyjny: 3a –  o godz.17.00, 3b – o godz. 14.30, 3c – o godz. 16.00.

Miejsce rozdania świadectw do uzgodnienia wychowawcy z rodzicami – hala sportowa, szkolne boisko lub budynek B.

Pozostałym klasom świadectwa wydane zostaną w dniu rozpoczęcia roku szkolnego lub w razie konieczności – podczas wakacji (termin do uzgodnienia z sekretariatem szkoły pod nr tel. 17 221 84 19).

Przypominamy, że na terenie szkoły wciąż obowiązuje zakrywanie ust i nosa maseczką. Pamiętać należy o zachowaniu dystansu  2 m oraz dezynfekcji rąk przy wejściu do budynku.