V OGÓLNOPOLSKI KONKURS „WIELKA LIGA CZYTELNIKÓW” – ETAP POWIATOWY

V OGÓLNOPOLSKI KONKURS „WIELKA LIGA CZYTELNIKÓW” – ETAP POWIATOWY

Zaproszenie dla finalistów

Drodzy Uczestnicy! Zbliża się wielka przygoda – etap powiatowy. Tym razem w zupełnie innych okolicznościach niż planowaliśmy. Jednak pomimo trudności wypełniamy dziś kolejną kartę historii Wielkiej Ligi Czytelników. Przed Wami test finałowy. Chcemy, aby dostarczył on Wam wielu pozytywnych emocji. Cieszcie się z udziału w tym czytelniczym projekcie oraz z faktu, że jesteście częścią społeczności najaktywniejszych czytelników w Polsce. Niech szczęście uśmiechnie się do Każdej/Każdego z Was.

28 maja zapraszamy finalistówdo pisania testu w następujących godzinach:

– godz. 12.00 do 12.45 – klasy 1-4

– godz. 13.30 do 14.15 – klasy 5-8.

Życzymy Wam dużo radości i zabawy z udziału w powiatowym finale.

Komitet Organizacyjny

Comments are closed.
Zwiększ czcionkę