DYREKTOR INFORMUJE

DYREKTOR INFORMUJE

Drodzy ósmoklasiści!

Od 30 marca do 1 kwietnia 2020 roku przeprowadzimy przy współpracy z Centralną Komisją Egzaminacyjną oraz OKE w Krakowie próbny egzamin ósmoklasisty z języka polskiego, matematyki oraz języków obcych nowożytnych. Wszystkie niezbędne materiały zostaną zamieszczone na stronie internetowej CKE i OKE w następujących terminach:

  • 30 marca br. (poniedziałek), godz. 9:00 – język polski;
  • 31 marca br. (wtorek), godz. 9:00 – matematyka;
  • 1 kwietnia br. (środa), godz. 9:00 – języki obce nowożytne.

Mam nadzieję, że wszyscy nasi uczniowie wezmą udział w egzaminie próbnym. Przygotowania trwają i wiem, że robicie duże postępy. Mimo, że warunki są szczególne, to postarajmy się wspólnie zmierzyć z wyzwaniami. Wspierajmy się nawzajem – Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele i Dyrekcja Szkoły. Razem zdamy wszystkie Egzaminy – te najważniejsze i najtrudniejsze – z naszego życia, i te szkolne, które wymagają wiedzy naukowej, umiejętności i kompetencji kształconych przez wszystkie lata dotychczasowej edukacji.

Informacja dla uczniów

Więcej informacji na stronie

       Pozdrawiam serdecznie
             Bożena Rygiel

Comments are closed.
Zwiększ czcionkę