Mistrzowie Podkarpacia

Mistrzowie Podkarpacia

Nasi chłopcy mistrzami Podkarpacia.

Jakub Skwierz, Maciej Pieprzak to niepokonana para męska w tegorocznym Finale Wojewódzkim  Igrzysk Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym. Zawodnikiem rezerwowym był Dawid Czochara. Wszyscy chłopcy są uczniami klasy ósmej, szkoda że już wkrótce opuszczą mury naszej szkoły. Zawody finałowe odbyły się 5 lutego 2020 roku w Nowej Sarzynie. Przystąpiło do nich 12 najlepszych drużyn  z Podkarpacia. Łatwo nie było, poziom zawodów był wysoki i zarazem bardzo wyrównany. Jednak Jakub i Maciej udowodnili że nie ma na nich mocnych, zajmując pierwsze miejsce na podium. Będą reprezentowali nasze województwo w Finale Ogólnopolskim, który odbędzie się w Drzonkowie woj. Lubuskie w dniach 25-27 mają br. 

Galeria…

Comments are closed.
Zwiększ czcionkę