WOJEWÓDZKI KONKURS TEMATYCZNY

WOJEWÓDZKI KONKURS TEMATYCZNY

ETAP SZKOLNY JUŻ 6 LUTEGO, W CZWARTEK!

POWTÓRZMY SUKCES SPRZED ROKU!

Informujemy, że jako szkoła zgłosiliśmy się, wzorem lat poprzednich, do konkursu programistycznego Podkarpacki Baltie 2020. Chętni uczniowie, dla których informatyka jest pasją, są już zarejestrowani. Przygotowania trwają od początku roku szkolnego.

Pod kierunkiem nauczycielek informatyki uczniowie uczą sięzasad rozwiązywania oraz przesyłania zadań konkursowych, na czym polega wykorzystanie pętli, zmiennych oraz pomocników i (procedur), jakrozwiązać tekstowe zadanie, jak bezpiecznie sprawdzić rozwiązanie ze sceną przed wysłaniem pracy na serwer itp.

Dyrektor szkoły powołała szkolną komisję konkursową. Przypomina się, że uczniowie muszą mieć zgodę rodziców (prawnych opiekunów) na przetwarzanie do celów konkursu danych osobowych uczniów oraz ich potwierdzenie, że zapoznali się z Regulaminem i akceptują jego postanowienia. Pracownia komputerowa jest przygotowywana, tak by zapewnić uczestnikom konkursu jak najlepsze warunki (zgodnie z regulaminem).

Szczegółowe informacje o konkursie Podkarpacki Baltie 2020:

Regulamin

Comments are closed.
Zwiększ czcionkę