Konkurs – wyniki

Konkurs – wyniki

W dniu 10 stycznia 2020r. nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu plastycznego organizowanego przez Świetlicę Szkolną dla uczniów klas 1-4 Szkoły Podstawowej. Celem konkursu było kultywowanie tradycji składania życzeń noworocznych oraz rozwijanie umiejętności plastycznych i językowych uczniów.

Warunkiem koniecznym przy ocenie prac było własnoręczne napisanie życzeń oraz udekorowanie kartki  złożonej w  formacie A4. W czasie tworzenia uczniowie posługiwali się dowolnymi technikami w obrębie pracy z papierem.

Prace konkursowe można było złożyć na Świetlicy Szkolnej pomiędzy 20 grudnia 2019r., a 9 stycznia 2020r. Organizator zapewnił nagrody za zajęcia kolejno I, II oraz III miejsca. Wśród nich pojawiły się kolorowanki, książki i drobne upominki. Ze względu na zainteresowanie oraz zaangażowanie uczniów jury zdecydowało o wyróżnieniu I, II oraz III miejscem po dwie osoby.

Zwycięzcami konkursu plastycznego zostali:

I miejsce: Olga Basara i Ewa Kukla

II miejsce: Jakub Chruniak i Maciej Chruniak

III miejsce: Zuzanna Chełpa i Karol Paśko

Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za zainteresowanie i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach.

Galeria…

Organizatorzy konkursu

Świetlica Szkolna

Comments are closed.
Zwiększ czcionkę