Akcja „DZIEŃ DOBRY”

Akcja „DZIEŃ DOBRY”

Samorząd Uczniowski serdecznie zaprasza

Uczniów, Rodziców, Nauczycieli

DO AKCJI „DZIEŃ DOBRY”

(kultura osobista jest w cenie).

DRODZY UCZESTNICY!

„DZIEŃ DOBRY” powiedziane do osoby nam znanej na korytarzu, przed szkołą lub podczas wchodzenia do sali nie powoduje groźnych chorób związanych z niebezpiecznymi dla życia powikłaniami, utraty wzroku lub słuchu.

Aczkolwiek, mamy nadzieję, że będzie zakaźne: rozprzestrzeni się w czasoprzestrzeni szkoły, jej okolicy, roku szkolnego, a nawet ferii i wakacji.

Równocześnie pragniemy poinformować:

Zwykłe „DZIEŃ DOBRY”

wywołuje korzystne dla zdrowia reakcje psychofizyczne: radość, otwartość, zniwelowanie napięcia i nadęcia, zazwyczaj automatyczne podniesienie kącika ust – poprawienie mimiki twarzy, zwiększenie koncentracji, życzliwości, spostrzegawczości …:)

Comments are closed.
Zwiększ czcionkę